Nawigilie.com
Strona główna > Życzenia > Życzenia wigilijne

Życzenia wigilijne

Czas świąt jest po to, aby pamiętać o wszystkich swoich znajomych, bliskich i dalszych. Tradycją polską jest wysyłanie kartkowych życzeń świątecznych. Polską, ponieważ w innych krajach coraz rzadziej wysyła się kartki świąteczne.
Poniżej życzenia do wykorzystania na kartki świąteczne.

Mimo mil pomiędzy nami,
W dzień Bożego Narodzenia
Z serdecznymi życzeniami,
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
A na Nowy Rok radości.

W ten dzień wigilijny, z daleka, lecz z głębi serca, przesyłam najgorętsze swe życzenia: Dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha i nadziei na lepszy Nowy Rok.

W dniu Bożego Narodzenia przesyłam Ci me życzenia:
Świąt spędzonych w gronie przyjaciół, smacznego opłatka, prezentów od groma, pachnącej choinki,
I niech Gwiazda Betlejemska prowadzi Cię do lepszego jutra.

Pod stołem sianka, wkoło zapachu świerka, w każdym rogu prezentu, w oddali kolęd, A w sercu radości, miłości, wiary i nadziei jak i w Święta, tak i przez cały przyszły rok. Życzy…

Niech ten opłatek, który dołączam, spełni Twoje najskrytsze marzenia, Niech Ci przyniesie setki prezentów, tysiące przyjaciół i miliony radosnych chwil.

Życzę Ci: Najpiękniejszej choinki, najwspanialszych prezentów, najjaśniejszej gwiazdki, najradośniejszych dni i najwierniejszych przyjaciół….

Choć piszę z daleka i dawno się nie widzieliśmy, Chcę, abyś pamiętał/a, że myślę o Tobie i ślę Ci najserdeczniejsze życzenia, które płyną prosto z mego serca do Ciebie przez góry i rzeki, doliny i morza.

W Święta Bożego Narodzenia przesyłam Ci moje pozdrowienia I do tego dołączam skromnie Życzenia szczęścia, radości i pomyślności, A na Nowy Rok sukcesów co krok.

Nadszedł dzień Bożego Narodzenia, Ślę Ci moje pozdrowienia, Życzę skromnie, ale szczerze, Zdrowia, szczęścia i radości Oraz mnóstwa pomyślności.


Wigilia 2014 - Przepisy wigilijne, dekoracje, życzenia, tradycje - NaWigilie.com